EV HAKKINDA BİLGİLER

Şehrin gürültüsünden uzakta, doğa tutkunlarının vazgeçilmez adreslerindendir dağ evleri. Yemyeşil ormanlarla kaplı doğası ve bol oksijenli tertemiz havası ile dağ evlerinde geçireceğiniz bir tatil de sizi çok mutlu edebilir, tazelenmiş olarak evinize dönebilirsiniz. Deniz kenarında bulunan birçok tatil beldesinin aksine, mis gibi temiz havası ve yemyeşil ormanların içindeki doğasıyla dağ evleri, daha sakin ve huzurlu bir tatil imkânı sunuyorlar.
Dağ evleri, lüks otellerin aksine daha çok butik otel tarzında hizmet veriyor. Tatilinizi dağ evlerinde konaklayarak geçirmeye karar verdiyseniz muhteşem doğanın yanında sizi birçok farklı etkinlik de bekliyor. Doğa yürüyüşleri, rehber eşliğinde doğa tırmanışları, bisiklet turları, keşif gezileri, doğa fotoğrafçılığı etkinliklerden bazıları. Aradığınız hayalleri İspanya’da Malaga, Granada, Sevilla, Huesca, Cuenca, Toledo, Badajoz, Cadiz, Salamanca, Merida, Don benito gibi birçok farklı beldede uygun fiyatlı ve muhteşem doğaya sahip dağ evi seçeneklerini bulabilmeniz mümkün. 


Referans No. : S0008
Kategori : Standart
Maksimum Kişi Sayısı : 20
Ekstra Hizmetlerler : 
Talep etmeniz durumunda misafirlerimize araç kiralama hizmeti, havaalanında karşılama ve eve yerleştirme hizmeti vermekteyiz. Ev için mutfak alışverişinde yardımcı olmakta, helal kasaplardan et alışverişini yapmaktayız.
Rezervasyon : Bizimle iletişime geçerek tarihlerinizi ve kişi sayınızı bildirdiğinizde rezervasyonunuzu gerçekleştirmekteyiz.
Adres / Konum : Aşağıdaki haritada belirtilmiştir.

 

Genel ÖZELLİKLER

  t

  Açık havada ızgara yapma imkanı.

  t

  Eve özel açık yüzme havuzu.

  t

  Oturma salonunda şömine.

  t

  İlk yardım malzemeleri.

  t

  Çocuklar için açık bahçe.

  t

  Mutfak malzemeleri.

  t

  Fırın ve buzdolabı.

  t

  Çamaşır makinesi.

  t

  Ütü ve ütü masası.

  t

  Televizyon.

  t

  Otopark.

 • GİZLİLİK POLİTİKASI

  Şirketimiz, özel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

  Üyelik veya Şirketimiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Şirketimiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. Kişisel bilgileri, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için ...

  Devamı

  Hoteller


  TİCARİ KURULUŞUMUZ


  Ticaret alanında Avrupa Birliği ülkeleri, Latin Amerika ülkeleri, Amerika, Kanada ve Afrika ülkeleri ve bu ülkelerde yerli firmalar ile işbirliği içerisinde olup ortak çalışma alanları oluşturmuştur. Genel olarak çalıştığımız şirketlere ve fabrikalara işlenmiş ürün veya hammadde temin etmektedir. Çalışma prensipleri içinde en önemli çalışma prensibi olarak talep edilen tüm ürünleri direkt sahibinden temin ederek hiç bir aracı kurum ve kişi kullanmamaktadır.


  E Bülten Aboneliği
  Asaftur de Negocios y Turismo S.L.